Senetle Hyundai Elantra 1.6 D-CVVT Style 2013 33.000 Kilometrede

Şevki Akbulut | 6 Şubat 2018 | Genel | 0 yorum

Senetle Hyundai Elantra 1.6 D-CVVT Style Özellikleri ve Durumu

Hyundai Elantra 1.6 D-CVVT Style 2013 Aracın sadece sağ kapısı ufak lokal boyalıdır onun dışında herhangi bir değişeni kusuru hiç bir şekil de yoktur. Motor aksanı şanzumanı mekaniği tertemiz kusursuzdur. Yılına göre en düşük kilometreye sahip alabileceğiniz en iyi araçlardan bir tanesidir. Otomatik vites olması nedeni ile bay ve bayanların rahatlıkla kullanabileceği bir araçtır. Gelişmiş ön konsolu, geniş görüş açısı, geniş bagaj hacmi ve daha bir çok +’ sı ile seyehatlerinizi harika geçirebileceğiniz iş ve aile hayatınızda büyük faydalar yaratabileceğiniz bir araçtır. 132 hp motor gücü ile güçlü yol tutuşuna sahip yüksek süratlara ulaşabilen konforlu bir araçtır. Araçta vsa, bas ısofix, esp, hava yastıkları, merkezi kilit, elektrikli arka ve ön camlar, analog ve dijital klima, otomatik kararan dikiz aynası, anahtarsız giriş ve çalıştırma, sogutmalı torpido, katlanır koltuklar, hız sabitleyici, ayarlanabilir direksiyon, sis farları, elektrikli ısıtmalı aynalar, alaşımlı jant, yağmur sensörü, aux, ipod bağlantısı, mp3 çalar, bluetooth gibi daha bir çok donanıma sahiptir.

2013 Hyundai Elantra 1.6 D-CVVT Style Fiyatı ve Nasıl Alırım

Senetle Hyundai Elantra 1.6 D-CVVT Style 18.150 TL peşin vererek 36 ay senetle kefilsiz şartsız satın alabileceğiniz aracın fiyatı 60.500 TL’ dir her ay 1.875 TL ile ödeyerek bu araca sahip olabilirsiniz. Tüm işlemler noter huzurunda ve kanun çerçevesi içerisin de yapılmaktadır. 12′ ay boyunca 25.000 kilometreye kadar teknik arıza garantili bu araca sizler de sahip olabilirsiniz. 0212 709 8181 ” hat numarasını arayarak araç hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir, dilerseniz erken kapama planı gibi bir çok ayrıntıyı görmek için’de bu ” linke ” tıklayarak ilgili sayafaya gidebilirsiniz.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.