Senetle Renault Fluence 1.5 dCi Joy 2014 Dizel

Şevki Akbulut | 20 Şubat 2018 | Genel | 0 yorum

Senetle Renault Fluence 1.5 dCi Joy Durumu

Renault Fluence 1.5 dCi Joy 2014 62.558 kilometrede olan aracımızın sadece sol arka kapısı ve sol arka çamurluğu boyalıdır, harici değişen parçası ve kusuru hatası bulunmamaktadır. Motoru mekaniği, şanzımanı ilk günkü gibi sağlamdır. Otomatik vitesi ve dizel yakıt tüketimi sayesin de kolay sürüş imkanı sağlamakla kalmıyor uzun yıllar boyunca sürecek olan ekonomik bir hayatı beraberinde getiriyor. Diğer araçlara kıyasla Türkiye’ de en çok satılan araçlardan bir tanesidir bunun sebebi yakıt tüketiminin çok uygun ve konforlu bir araç olmasıdır. Aile ve iş hayatında günümüzde herkesin tercih ettiği bir arabadır. Fiyatına değen aldığınıza pişman olmayacağınız bir araç arıyorsanız sizler de 110 hp motor gücüne ve 1461 cc silindir hacmine sahip bu konforlu ve ekonomik araca uygun ödeme koşulları ve peşinat tutarı ile Wowwo sayesin de sahip olabilirsiniz.

Senetle Renault Fluence 1.5 dCi Joy Özellikleri

Renault Fluence 1.5 dCi Joy 2014 Araçta ımmobilizer, esp, vsa, ebd, sürücü hava yastığı, ısofix, yan hava yastığı, yolcu hava yastığı, asr, abs, analog klima, elektrikli ön camlar, ayarlanabilir direksiyon, hız sabitleyici, yol bilgisayarı, elektrikli arka camlar, elektrikli aynalar, ısıtmalı aynalar, alaşımlı jant, usb, aux, mp3 çalar, cd çalar, bluetooth-telefon, kasetçalar gibi daha bir çok özellik barınmaktadır.

2014 Renault Fluence 1.5 dCi Joy Fiyatı ve Nasıl Alırım

Senetle Renault Fluence 1.5 dCi Joy 2014 17.700 TL peşin vererek 36 ay senetle kefilsiz şartsız satın alabileceğiniz aracın fiyatı 59.000 TL’ dir her ay 1.500 TL ödeyerek bu araca sahip olabilirsiniz. Tüm işlemler noter huzurunda ve kanun çerçevesi içerisin de yapılmaktadır. 12′ ay boyunca 25.000 kilometreye kadar teknik arıza garantili bu araca sizler de sahip olabilirsiniz. 0212 709 8181 ” hat numarasını arayarak araç hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir, dilerseniz erken kapama planı gibi bir çok ayrıntıyı görmek için’de bu ” linke ” tıklayarak ilgili sayafaya gidebilirsiniz.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.