Senetle Seat Leon 1.6 TDİ Dsg 2013 Dizel

Şevki Akbulut | 2 Mart 2018 | Genel | 0 yorum

Senetle Seat Leon 1.6 TDİ Dsg Durumu

Senetle Seat Leon 1.6 TDİ Dsg 2013 75.000 kilometrede olan aracımız dizel yakıt tüketimine sahip otomatik vites bir araçtır. Bay ve bayanların en çok tercih ettiği Türkiye’de ve Dünyada en çok tercih edilen, sevilen araçlardan bir tanesi olan Seat Leon’u bay ve bayanlar çok rahat kullanabilirler. Aynı zaman da yakıt tüketimi sayesinde ekonomik olan bu araç çok az yakmaktadır. Her hava koşulunda konfor sağlayacak güçlü, ekonomik bir araç arıyorsanız Seat tam da sizlere göre. 105 hp motor gücüne ve 1598 cc silindir hacmine sahiptir özel iç döşemeleri ve ön konsolu, dışı arka farları araç yapısı ve görünümü ile daima dikkatleri kendine çekmeyi başaran spor bir yapıya sahiptir.

Senetle Seat Leon 1.6 TDİ Dsg Özellikleri

Senetle Seat Leon 1.6 TDİ Dsg 2013 Araçta abs, asr, yokuş kalkış desteği, sürücü hava yastığı, perde hava yastığı, yan hava yastığı, yolcu hava yastığı, ısofix, merkezi kilit, ımmobilizer, deri/kumaş koltuk, dijital klima, kumaş koltuk, deri koltuk, elektrikli arka camlar, elektirkli ön camlar, otomatik kararan dikiz aynası, ayarlanabilir direksiyon, katlanır koltuklar, hız sabitleyici, yol bilgisayarı, start/stop, 7 ileri vites, led far, sis farı,elektrikli aynalar, arka park sensörü, otomatik katlanır aynalar, ısıtmalı aynalar, alaşımlı jant, arka cam buz çözücü, yağmur sensörü, sunroof, kasetçalar, radyo, mp3 çalar, aux, usb, 6+hoparlör gibi daha bir çok özelliğe ve donanıma sahip olan bu araca uygun ödeme koşulları altında sahip olabilirsiniz.

Seat Leon 1.6 TDİ Dsg Fiyatı ve Nasıl Alırım

Senetle Seat Leon 1.6 TDİ Dsg 25.500 TL peşin vererek 36 ay senetle kefilsiz şartsız satın alabileceğiniz aracın fiyatı 85.000 TL’ dir her ay 2.313 TL ödeyerek bu araca sahip olabilirsiniz. Tüm işlemler noter huzurunda ve kanun çerçevesi içerisin de yapılmaktadır. 12′ ay boyunca 25.000 kilometreye kadar teknik arıza garantili bu araca sizler de sahip olabilirsiniz. 0212 709 8181 ” hat numarasını arayarak araç hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir, dilerseniz erken kapama planı gibi bir çok ayrıntıyı görmek için’de bu “wowwo.com ” internet sitesine girebilirsiniz.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Coprtying tüm hakları saklıdır.